SLEVANAVSE

Úvodní stránka

Mamas & Papas | navrženo mámou a tátou

Vše začalo roku 1981, kdy Italové David a Luisa Scacchettiovi čekali dítě a v Anglii se marně snažili sehnat kočárek, který by nevypadal nevzhledně a splňoval zároveň nezbytné vlastnosti. Zamysleli se a řekli si: "Copak nemohou mít matky styl?". Tak si posteskla Luisa a spolu s mužem založila značku Mamas & Papas, která od základu změnila byznys s potřebami pro rodiče malých dětí. Především revoluční přístup je důsledkem toho, že dnešní zákazníci vybírají kočárek tak důkladně, jako např. nové auto. Tvrzení Luisy je pravdivé, pohlásila, že příchod dítěte nemusí znamenat rezignaci módy a designu. Produkty Mamas & Papas jsou promyšlené do každičkého detailu. Budete překvapeni jejich kvalitou a funkcemi, které každý rodič očekává při tak zásadní investici.

Designové kočárky Mamas & Papas

Kočárky Mamas & Papas, které se řadí mezi designové modely, jsou k dostání i na tuzemském trhu. Kromě kočárků však i spousta jiných produktů, jako jsou třeba hračky, textilní doplňky, ale i vybavení do dětského pokojíčku. Absolutní novinkou je kočárek Ocarro, který byl uveden na trh před koncem roku 2016. Ocarro je ztělesnění špičkového designu a maximálního pohodlí jak pro děti, tak pro rodiče. To je hlavním důvodem, proč značku Mamas & Papas mají rodiče tak rádi. Pokud i vy právě vybíráte kočárek pro vaši ratolest, neváhejte a prohlédněte si naši nabídku podrobně, naleznete zde i spoustu jiných modelů. Neustále nabídku doplňujeme o nejnovější zboží, proto nás doporučujeme sledovat, ať vám neuniknou také výhodné akce.

Kompletní výbava pro nejmenší = Mamas & Papas

Nabídka Mamas & Papas je velmi rozmanitá, avšak se dokonale doplňuje a tvoří originální souhru od kočárku po hračku. Obklopte sebe a své miminko vysoce kvalitními produkty a užijte si nejkrásnější období. Prohlédněte si naši bohatou nabídku kočárků, golfek, dek, podložek, fusaků, tašek a hraček. To vše z pohodlí vašeho domova. Mamas & Papas je prémiová značka, která se soustředí na dětské produkty. Tvoří inovativní řešení, která uspokojí potřeby dnešních rodičů.